بهمن 1397
شن یک دو سه چهار پنج جم
 << <   > >>
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم ضمن عرض سلام وخوش امد گویی خدمت سروران گرامی هدفم از وبلاگ نویسی فقط رضای خداوند است شاید بتوانم در این راستا عماری برای سید علی زمان باشم از نظرات وپیشنهادات وانتقادات شما گرامیان به گرمی استقبال میکنم ومتشکرم یاعلی(عمار)


 موضوعات 

 • همه
 • سبک زندگی اسلامی
 • طوفان جاهلیت
 • یاد شهدا
 • بیانات حکیمانه حضرت اقا
 • تزکیه نفس
 • جنگ نرم
 • معارف اهل بیت
 • مناسبتهای ملی
 • تزکیه نفس
 • اسلام ستیزی
 • موضوعات اخلاقی
 • احکام
 • تربیت فرزند(تاثیرپاداشهای اجتماعی دررفتار فرزند
 • باشهدا(اخلاص شهیدبروجردی)
 • انتخابات
 • پزشکی درمانی
 • دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران
 • 8سال دفاع مقدس
 • حقوق بشرامریکایی


 •  نوای وبلاگ رهبرمن 


   روزشمار عیدغدیر 

  روزشمار غدیر روزشمارعیدغدیر

   دعای عظم البلا 

  دعای عظم البلا

   دفاع مقدس 

  جنگ دفاع مقدسجنگ

   روزشمارفاطمیه 

  روزشمار فاطمیهفاطمیه


   روزشمارمحرم 

  روزشمار محرم عاشوراروزشمارمحرم

   مرگ بر امریکا 

  مرگ بر آمریکا

   یادگار انقلاب 

  انقلاب اسلامی

   ذکرایام هفته 

  ذکر روزهای هفته

   انس با قران 

  آیه قرآن تصادفی

   دانشنامه مهدویت 

  مهدویت امام زمان (عج)

   پخش زنده حرمها 

  پخش زنده حرم

   زیارت عاشورا 

  زیارت عاشورا

   دعای سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه 

  دعای فرج

   جانم فدای رهبر 

  اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم ما را به غیر داغ تو گریان نمیکنند جز در هوای روضه بریشان نمیکنن انان که مومنن امتحان شده اند هر چه کنند بشت به ایمان نمیکنند تا برچم حسین رو بام خانه هاست باور کنید حمله به ایران نمیکنند یاد شهیدان یاد ولایت میاورد بیهوده نیست یاد شهیدان نمیکنند پیران مدعی همین انقلاب ما کاری که میکنند جوانان نمیکنند با نهضت حسینی دوران مخالفند حفظ حریم بیر جماران نمیکنند اسلام زنده است ببینید دشمنان دیگر هوای حمله به لبنان نمیکنند این گردباد های به غیرت درامده تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند صد شکرکه دستان ولی برسرماست دستان ابوالفضل علی یاور ماست ما فاتح فتنه های دورانیم چون سید علی خامنه ای رهبر ماست ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم امروز اگر سینه و زنجیر میزنیم فردا به عشق فاطمه شمشیر میزنیم ما را نبی قبیله سلمان خطاب کرد روی غرور و غیرت ما هم حساب کرد از ما بترسید طایفه ای پر اراده ایم ما مثل کوه پشت سید علی ایستاده ایم مردم همیشه نور خدا منجلـی شود / در سینه ای که مملو مهر ولــی شود من افتخار می کــــنم آری خـــدا کــنـد / جـانم فــــدای حضرت سیدعلــــــی شود

   مرگ بر امریکا 

  -->

   نوای وبلاگ 

   
    9 دی وفتنه اکبر ...

   فتنه اکبر

  مردم کشورم، هوشیار باشید… دشمن خوابهای آشفته‌ای برای ایران عزیزمون دیده و در حال تلاش برای روشن کرده آتش یک فتنه بزرگ در کشور است.

   بازی پادوها و مزدوران کثیف اونها رو نخورید… مطالبات اقتصادی و معیشتی، حق به جا و قانونی مردمِ . اما مراقب باشید، اونها در تلاشند که مثل فتنه۸۸ شما رو بازیچه اهداف خبیثانه خودشون قرار بدهند. اون موقع هم با دروغ تقلب شما رو به خیابونها کشیدن و دیدید که چه خسارات بزرگی به این مملکت زده شد.

   اونها به بهانه گرانی و فشار اقتصادی، اصل_انقلاب رو هدف گرفتن، در حالی که کاملا مشخصه که فشارهای اقتصادی عامدانه است. برای اینکه شما رو در مقابل انقلاب و رهبری قرار بدهند.

   خودتون هم خوب می‌دونید که عامل فساد، تورم و فشار اقتصادی، مسئولان_فاسدی هستند که خود من و شما با رأی خودمون، اونها رو به نظام و رهبری تحمیل می‌کنیم. اون روزی که رهبری فریاد می‌زد که به مسئولان انقلابی رأی بدید، اون روزی که راه حل مشکلات رو فقط در توجه به اقتصاد_مقاومتی دونست، اون روزی که نسبت به ورود عناصر نفوذی دشمن در دستگاههای تصمیم گیرنده نظام هشدار داد، برای امروز من و شما بود.

   اما من و شما توجه نکردیم و گول شعارهای بزک شده مثل آزادی و حقوق شهروندی و امثالهم رو خوردیم…
  از_ماست که برماست…

  اما حالا وضع رو از اینی که هست بدتر نکنیم… اگه خدای نکرده امنیت این کشور از بین رفت، اون روز دیگه حتی خواهر و مادر ما هم در خونه‌هامون امنیت نخواهند داشت…

   این جماعت منافق کوردل که سال ۸۸ هم فتنه کردند، نه درد معیشت دارند، نه اقتصاد و نه بیکاری. تمام جلز و ولز اینها برای کثافتکاریهای_جنسی هست. دلشون قنج میزنه برای سواحل لختی قبل از انقلاب… برای کاباره‌ها و عشرتکده‌ها. لیدرهای اینها هم مواجب بگیر اسرائیل و آل سعود هستند. تو کشورتو به چی میخوای بفروشی؟؟ دین و ایمانِ تو حراج دنیای چه کسانی داری می‌کنی؟؟ یه جماعتی که از خوارج بدترند؟؟!!

   پس فریب اونها رو نخوریم و پازل رذیلانه اونها رو کامل نکنیم. به خدا آخرتی هم هست، حساب و کتابی هم هست… انالله و انا الیه راجعون

   

  موضوعات: 9دی, 9دی وفتنه اکبر  لینک ثابت

  [یکشنبه 1396-10-17] [ 11:03:00 ب.ظ ]  
    جنگ روانی .........قابل توجه متوحم هایی که متوسل به کدخداشون شدند؟ ...

   

  , امید اول امریکائی ها , تغییر دراحساسات باورها رفتارها و فرهنگ مردم ایران , برای براندازی ومقابله با حکومت اسلامی ایران بود.
  سلطنت طلب ها , بهائی ها و لیبرال ها نیز , با حمایت آمریکا , سرمایه گزار و آموزش دیده ی این مقابله هستند ؛و ساپورت رسانه های غربی و فعال شدن مهره های ایرانی در پیاده کردن خواست ایشان نیز خارج از برنامه ی این کلاس خصوصی نیست .
  الغرض ! چه برنامه هایی دنبال می کنند؟

   ایجاد شبکه های متعدد رادیویی و تلویزیونی فارسی زبان
   سوء استفاده از توانمندی و نفوذ پذیری زنان جوان ایرانی , به عنوان موتور محرک تغییر در ایران تا سال 2020
  تربیت افراد برای برهنگی , رواج بد پوششی, بی پوششی به کمک طراحان و عناصر داخلی
  ایجادو دامن زدن به نافرمانی مدنی در تشکل های دانشجویی و نهادهای غیر دولتی و صنفی
  تمرکز ویژه بر ابزارهای هنری برای ترویج ابتذال , فساد و فحشا با هدف ِ تحقق انقلاب جنسی.
   تضعیف ستون های حمایتی حاکمیت

  حال کسانی که شوخی وبی هدف یا با کلاس روشنفکری , فریب خورده و یا آموزش دیده و هدفمند , در حال ترویج باستانگرایی , آیین زرتشت , قوم گرایی , ملی گرائی , انحرافات جنسی , بی حجابی , دین زدایی , ناامید کردن مردم به عوامل اجرائی کشور, سست کردن پایه های بروز انقلاب اسلامی, استفاده از مشکلات اقتصادی , کمرنگ کردن مجاهدت ها به کمک سیاه نمائی ,تحریف , دروغ , تهمت , تمسخر و بد بینی هستند در واقع مشغول ِ هُل دادن کشور به لبه ی پرتگاه به کمک شکستن انسجام ملی و به امید انفجاری درونی می باشند .اما …این انفجار از جنس همانی است که امروز در سوریه آغاز و به سوی عراق فوران شد .
  وقتی چون بازار مسگر ها هر کس در گوشه و کنار مملکت بر مس خود بکوبد , آنچه البته به جائی نرسد فریاد است.

  موضوعات: بصیرت  لینک ثابت

  [یکشنبه 1395-11-10] [ 09:58:00 ب.ظ ]