بهمن 1397
شن یک دو سه چهار پنج جم
 << <   > >>
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم ضمن عرض سلام وخوش امد گویی خدمت سروران گرامی هدفم از وبلاگ نویسی فقط رضای خداوند است شاید بتوانم در این راستا عماری برای سید علی زمان باشم از نظرات وپیشنهادات وانتقادات شما گرامیان به گرمی استقبال میکنم ومتشکرم یاعلی(عمار)


 موضوعات 

 • همه
 • سبک زندگی اسلامی
 • طوفان جاهلیت
 • یاد شهدا
 • بیانات حکیمانه حضرت اقا
 • تزکیه نفس
 • جنگ نرم
 • معارف اهل بیت
 • مناسبتهای ملی
 • تزکیه نفس
 • اسلام ستیزی
 • موضوعات اخلاقی
 • احکام
 • تربیت فرزند(تاثیرپاداشهای اجتماعی دررفتار فرزند
 • باشهدا(اخلاص شهیدبروجردی)
 • انتخابات
 • پزشکی درمانی
 • دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران
 • 8سال دفاع مقدس
 • حقوق بشرامریکایی


 •  نوای وبلاگ رهبرمن 


   روزشمار عیدغدیر 

  روزشمار غدیر روزشمارعیدغدیر

   دعای عظم البلا 

  دعای عظم البلا

   دفاع مقدس 

  جنگ دفاع مقدسجنگ

   روزشمارفاطمیه 

  روزشمار فاطمیهفاطمیه


   روزشمارمحرم 

  روزشمار محرم عاشوراروزشمارمحرم

   مرگ بر امریکا 

  مرگ بر آمریکا

   یادگار انقلاب 

  انقلاب اسلامی

   ذکرایام هفته 

  ذکر روزهای هفته

   انس با قران 

  آیه قرآن تصادفی

   دانشنامه مهدویت 

  مهدویت امام زمان (عج)

   پخش زنده حرمها 

  پخش زنده حرم

   زیارت عاشورا 

  زیارت عاشورا

   دعای سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه 

  دعای فرج

   جانم فدای رهبر 

  اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم ما را به غیر داغ تو گریان نمیکنند جز در هوای روضه بریشان نمیکنن انان که مومنن امتحان شده اند هر چه کنند بشت به ایمان نمیکنند تا برچم حسین رو بام خانه هاست باور کنید حمله به ایران نمیکنند یاد شهیدان یاد ولایت میاورد بیهوده نیست یاد شهیدان نمیکنند پیران مدعی همین انقلاب ما کاری که میکنند جوانان نمیکنند با نهضت حسینی دوران مخالفند حفظ حریم بیر جماران نمیکنند اسلام زنده است ببینید دشمنان دیگر هوای حمله به لبنان نمیکنند این گردباد های به غیرت درامده تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند صد شکرکه دستان ولی برسرماست دستان ابوالفضل علی یاور ماست ما فاتح فتنه های دورانیم چون سید علی خامنه ای رهبر ماست ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم امروز اگر سینه و زنجیر میزنیم فردا به عشق فاطمه شمشیر میزنیم ما را نبی قبیله سلمان خطاب کرد روی غرور و غیرت ما هم حساب کرد از ما بترسید طایفه ای پر اراده ایم ما مثل کوه پشت سید علی ایستاده ایم مردم همیشه نور خدا منجلـی شود / در سینه ای که مملو مهر ولــی شود من افتخار می کــــنم آری خـــدا کــنـد / جـانم فــــدای حضرت سیدعلــــــی شود

   مرگ بر امریکا 

  -->

   نوای وبلاگ 

   
    پیشرفت کشورایران درسایه انقلاب اسلامی ؟ ...

  پیشرفتهای ایران از نگاه روزنامه نگار مصری

  فهو ی حسین (Hussein Fahmy) روزنامه نگار مصری که گرایش ناسیونالیستی عربی دارد و از پیروان جمال عبدالناصر است و اتفاقا مشی ضد ایرانی دارد در یک مقاله مفصل در مقام مقایسه مصر و ایران چنین مینویسد:

   ما و ایرانی ها بیش از سی سال پیش در فضای بین الملی در یک سطح بودیم .
  ایرانی ها راه مبارزه و مقاومت در برابر ابر قدرتها ، بخصوص آمریکا را انتخاب کردند و ما مسیر سازش را برگزیدیم .
  ما هر سال مزد خیانت مان به اعراب را از طرف آمریکا در قالب 4 میلیارد کمک بلاعوض میگرفتیم و ایرانی ها از همان اول فشار سیاسی، اقتصادی و تحریم و جنگ داخلی و جنگ نابرابر را تجربه کردند ….
  امروز ایران از یک قدرت منطقه ای به یک قدرت جهانی تبدیل شده که هیچ مشکلی در سطح منطقه و جهان بدون جلب نظر ایران قابل حل نیست و کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا 64 بار هر کدام عبارت ایران را در مناظره تلوزیونی خود بکار میبرند.
  گویی حریفی جز ایران در سطح جهان ندارند …
   و دیگر اینکه ایرانی ها در تمام علوم استراتژیک، از هسته ای تا فضایی و تا نانو و شبیه سازی و پزشکی و … جز ده کشور برتر جهان میباشند و در صنایع موشکی چهارمین قدرت دنیا و از نظر دقت و سرعت موشکهایش شاید اولین کشور دنیاست .
   در منطقه جزیره امن و ثبات است و ما علیرغم حمایت آمریکا و اخذ کمک های سالیانه دغدغه تهیه یک وعده قرص نان برای اکثر مردم مان داریم و …..!!!؟؟؟
  وقتی در مملکتی رهبر درست وحسابی نباشد، خب! وضعیت میشود “مصر”
  وقتی در جامعه ای وحدت نباشد میشود عراق”
  وقتی در کشوری فرمانده ی استواری نداشته باشد میشود پاکستان
  وقتی درکشوری به ظاهر مسلمان رهبر و رئیس آن مملکت، خود فروخته به شرق وغرب باشد میشود ترکیه”
  اما وقتی در کشوری شیعه ، رهبر باج به زمین و زمان ندهد، با همه ی فشارها ، سلیقه ها ، تندرو ، کندرو ، جنگ 8 ساله ، 30 سال تحریم سیاسی و اقتصادی، جایی برای نفس کشیدن دشمن باقی نمی ماند،
   خوب آن وقت می شود ایران، در میان حصاری از آتش جنگ های منطقه که گرگهای زخمی پشت مرزهایشان بی قرار زوزه می کشند …
   کسی جرات ندارد به خاکشان چپ نگاه کند …
  حتی مگس هایشان( پهباد ها ).

  منبع خبر: روزنامه الشرق الاوسط

  موضوعات: سیاست ما عین دیانت ماست  لینک ثابت

  [شنبه 1395-11-16] [ 02:26:00 ب.ظ ]      جهادقشرانقلابی چیست ؟ ...

   

  دو نمونه از ضد انقلاب ها ,کسانی چون لیبرال ها و سلطنت طلب ها هستند که در مسیر آزادی های مخرب و غیر اخلاقی ول کن ماجرا نیستند . ته کوچه ی بن بست این دو همسایه ی قدیمی , تمام مظاهر غرب و راهی که ایشان پیموده اند در خوراک , پوشاک , ازدواج , عقیده , انسانیت , به روشنی دیده می شود.

  در چارچوب اسلام غذای حلال , طیب و پاکیزه با دستورات مشخصی چون , ذبح و آداب آن , صیدو شکار کردن , حلال و حرام آن مورد توجه است . نه زنده خوردن ,نه زجر دادن حیوانات برای شکار ,نه زنده سرخ کردن ماهی, یا زنده پوست کندن حیوان , نه خوردن حرام گوشت هایی چون سگ و میمون و جنین انسان . نه خوردن اندام تناسلی و چشم و اعضا جانوران , نه خوردن کیک ِکرم خاکی و سوسک پلو و کباب موش و عنکبوت برشته و سوپ سایر حشرات و…

  در اسلام ازدواج پاک با تعهدات و مسئولیت پذیری مورد نظر است . اما جوانان غربی با وجود دوست شدن ها و هم خانه شدن ها چندین مرتبه به جدایی می رسند و جایگاه خانواده روی به نابودی است . ازدواج با محارم , ازدواج با حیوانات , ازدواج با همجنس از دیگر بد بختی های تمدن های سکولار و شنا کرده در دریای آزادی های مخرب است.

  اسلام به کمالات انسانی و معرفی الگوهای متعالی ارزش داده است , اما در غرب پوچی دیدگاهها مردم را به خود کشی , به شیطان پرستی و فرقه های غیر الهی سوق داده است . چه بسیار جوانانی که سگ بودن خود را اعلام می کنند و قلاده در گردن در خیابان رفت و آمد می کنند .

  اسلام به جان انسان حرمت می دهد و باسقط جنین وخود کشی مخالف است . در حالیکه کشتن بیماران به میل خودشان , سقط جنین در اکثر کشور ها ی بی بند و بار آزاد وخود کشی در کشوری چون هلند قانونی شده است.

  برای اسلام حرمت زنان ارزشمند است و روابط و پوشش زن و مرد محدودیت دارد , اما هنوز خیابان ها ی غرب , صحنه ی آدم ربایی , تجاوز به همراه خشونت و آزار و قتل , مزاحمت و خودفروشی است . فرقه های معتقد به برهنگی برای کسب احترام خود تظاهرات می کنند . همانطور که همجنسگرایان آمریکا موفق شدند با اعتراض و تظاهرات , اوباما را وادار به قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان کنند و در دور دوم ریاست جمهوری ناچار شد درخواست ایشان برای داشتن نماینده ای در مجلس را بپذیرد . همچنان گرو ههایی برای تائید گرفتن اجتماعی تلاش می کنند و خواهند کرد . چرا که بااین جهش های جهالت وار ! هر دم از این باغ بری خواهد رسید. متاسفانه این آسیب ,گریبان کشوری مسلمان چون لبنان را نیز گرفت!

  بی خدا ها , لائیک ها و سکولارها (که حاکمیت اکثر کشور ها ست ) می دانند جامعه ای که در آن به آزادی های مخرب احترام گذاشته شود یا باید قید آزادی خواهی و دیوانه بازی را زد یا برای سیاسی و بد نام نشدن خودمدام مجوز صادر کنند. نسخه های ضدانقلاب اسلامی هر چه هست خطخطی است ! از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در آن وجود دارد .محور انقلاب , اسلام و قرآن است . رهبرش عالمی وارسته و فقیهی سیّاس است .

  بهترین جهاد قشر انقلابی و عقلای جامعه , رساندن اهداف انقلاب به دست جوانان است؛ قبل ازآنکه در این دنیای آزاد و وحشی دچار سونامی شویم .

  موضوعات: سیاست ما عین دیانت ماست  لینک ثابت

  [پنجشنبه 1395-11-14] [ 04:32:00 ب.ظ ]      چه شعارهایی برای راهپیمایی 22 بهمن امسال مناسب است؟ ...

   چه شعارهایی برای راهپیمایی 22 بهمن امسال مناسب است؟

   شعارهای راهپیمایی 22 بهمن امسال باید با سال‌های قبل متفاوت‌ باشد. البته طبق روال سال‌های گذشته، رأس شعارهامرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل است. و سر دادن شعارهایی علیه اشرافیت و اشرافی‌گری است. چون انقلاب اسلامی، هم استکبار ستیز است و هم اشرافیت ستیز و اگر یکی از این دو را حذف کنیم به درد لای جرز دیوار هم نمی‌خورد!

  بیایید برای راهپیمایی امسال شعار بسازیم. شعارهایی علیه حقوق‌های نجومی، املاک نجومی، رشوه‌های نجومی، اختلاس‌های نجومی، تخفیف‌های نجومی، دریاخواری‌ها و جنگل‌خواری‌ها و زمین‌خواری‌های نجومی…

  البته در کنار همه‌ی اینها فریاد مرگ بر شیطان بزرگ‌مان بلند است. فریاد حمایت‌مان از لبنان و فلسطین و سوریه و یمن و نیجریه و کلیه مسلمانان جهان بلند است. اما از سوی دیگر، شعارهایمان باید سخنگوی کلیه‌ی اهداف انقلاب اسلامی و آرمان‌های حضرت روح‌الله باشد. باید علیه اشرافی‌گری و صاحبان کوشک نیز شورید. این فرمان امام است.

   

  موضوعات: سیاست ما عین دیانت ماست  لینک ثابت

  [چهارشنبه 1395-11-13] [ 11:24:00 ق.ظ ]      (حقوق های نجومی)وقتی اشراف بخوان طعم فقر رو بچشند میدونن چه مدلی بچشند ...

  وقتی اشراف بخوان طعم فقر رو بچشند میدونن چه مدلی بچشند

  ماست وخیار ناصرالدین شاهی!

  می گویند در زمان ناصرالدین شاه، روزی امیرکبیر که از حیف و میل سفره های خوراکِ درباری به تنگ آمده بود به شاه پیشنهاد کرد که برای یک روز آنچه رعیت می خورند را میل فرمایند.

  شاه پرسید که مگر رعیت ما چه میل می کنند !؟

  امیر گفت : ماست و خیار… شاه سر آشپزباشی‌ را صدا زد و فرمان داد برای ناهار فردا ماست و خیار درست کند…

  سر آشپزباشی‌ به تدارکات چی دستور تهیه مواد زیر را داد:
  1) ماست پر چرب اعلا 6 من
  2) خیار نازک و قلمی ورامین 2 من
  3) گردوی مغز سفید بانه 1 کیلو
  4) پیاز اعلای همدان 1 من
  5) کشمش اعلا و مویزِ شاهانی بدون هسته 1 کیلو
  6) نان مرغوب مغز دار خاش خاش دارِ دو آتیشه 3 من
  7) نعنای باغی اعلا و سبزی‌های بهاری 1 کیلو! و …..

  خلاصه مطلب این که ناصر الدین شاه قبله عالم صاحب قران بعد از اینکه یک شکم سیر ماست و خیار تناول کرد ، فرمان به یک کاسهِ اضافه داد و در حالیکه نان ترید میکرد به امیرکبیر گفت: « پدر سوخته ها ، رعایای ما چه غذاها می خورند و ما بی‌ خبر بودیم !
  هر کس نارضایتی کرد و کفرانِ نعمت , به چوب و فلک ببندیدش»

   

  موضوعات: سیاست ما عین دیانت ماست  لینک ثابت

   [ 11:20:00 ق.ظ ]      حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی (در ضیافت شام «سفارت فرانسه» چه گذشت؟) ...

  در ضیافت شام «سفارت فرانسه» چه گذشت؟

  وزیر خارجه فرانسه در حالی به تهران آمده که ناوهای جنگی این کشور هم در خلیج فارس حضور یافته اند تا مانور نظامی برگزار کنند موضوعی که مورد انتقاد تجار فرانسوی هم قرار گرفته است.

  در میانه میهمانی و پس از سخنرانی آیرو، یکی از تجار فرانسوی وی را مورد خطاب قرار داده و می پرسد: «جناب وزیر چرا این سفر دقیقا در روزی انجام شد که فرانسه به همراه انگلیس و آمریکا در خلیج فارس و در نزدیکی آب های ایران مانور نظامی که طبیعتا پیام های خاصی دارد، برگزار کرده اند؟ »

  این تاجر برجسته فرانسوی در ادامه با نگرانی می پرسد: «آیا فکر نمی کنید این مسئله روی روابط تجاری ما با ایران تاثیر بگذارد و نتوانیم در این سفر قرارداد خاصی منعقد کنیم؟ شما از واکنش مقامات ایرانی نگران نیستید؟ »

  وزیر خارجه فرانسه در پاسخ می گوید: «خیر، بنده هیچ نگرانی نسبت به موفقیت آمیز بودن این سفر ندارم. مقامات ایرانی در هیچ یک از جلسات مقدماتی و برنامه ریزی برای سفر در تهران و پاریس به این مسئله معترض نشدند».

  آریو سپس در موضعی مقتدرانه مدعی می شود: دولت ایران به این سفرها احتیاج دارد و مطمئنم که هیچ اعتراضی در جلسات فردا هم نخواهیم شنید».اقدام این تاجر از سوی ۲-۳ نفر دیگر از تجار فرانسوی هم مورد استقبال قرار گرفته و آنها هم سفارت را ترک می کنند. گفته می شود تجار معترض حدود ۳۰ درصد حجم معاملات اقتصادی فرانسه با ایران را برعهده دارند.

   از صبح امروز مانور نظامی «سه‌شاخه متحد» با حضور ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش سلطنتی انگلیس، ناوهای جنگی یواس‌اس هوپر و یواس‌اس ماهان و ناوچه‌های ضدهوایی فرانسه در خلیج فارس آغاز شده است و تا پنجشنبه ادامه دارد.

  براساس آنچه از محتوای دیدارهای ظریف، روحانی و شمخانی با وزیرخارجه فرانسه منتشر شده، هیچ یک از مقامات کشورمان نسبت به این همزمانی که امری بی سابقه در عرف دیپلماتیک است، اعتراضی نکرده اند.
  منبع: خبرگزاری مهر

   

  موضوعات: سیاست ما عین دیانت ماست  لینک ثابت

   [ 11:12:00 ق.ظ ]